lalkoholiälan

Se Vükivödabuk
Jump to navigation Jump to search

Volapük (vo)

Deklinafom Balnum Plunum
Nominatif lalkoholiälan lalkoholiälans
Genitif lalkoholiälana lalkoholiälanas
Datif lalkoholiälane lalkoholiälanes
Kusatif lalkoholiälani lalkoholiälanis
Vokatif o lalkoholiälan!  o lalkoholiälans! 

Nuvola apps edu languages.svg pronimag

LFB: []

Open book 01.svg subsat

Nuvola apps bookcase.svg tümolog

ArieDeJong.png tradutods rigik

Gtk-media-play-ltr.svg Vöds pedefomöl

Gtk-media-play-ltr.svg Koboyümavöds

Gnome-globe.svg Tradutods